RODZINNA GRA, W KTÓREJ KAŻDY WYGRYWA.

Przed nami kilka świątecznych dni, czas, który warto wykorzystać w miły i pożyteczny sposób. Moja propozycja to bardzo ciekawa gra rodzinna. W wersji oryginalnej przeznaczona jest dla dwóch osób: Dziecka i Dorosłego, można jednak w nią grać wiele razy z różnymi osobami i za każdym razem będzie inna. Myślę, że można też ją zmodyfikować i zagrać całą rodziną. Do gry nie są potrzebne pionki ani kostki, przydadzą się natomiast kredki, papier, coś do pisania i trochę miejsca do zabawy.

Grę można wyszukać na stronie Wrocławskiego Teatru Lalek, w zakładce: teatr online. Była przygotowywana do spektaklu, obecnie została udostępniona w ramach akcji „teatr na wynos”. Gra bardzo mi się spodobała, polecam – w tej zabawie wszyscy wygrywają...

Link do gry: https://teatrlalek.wroclaw.pl/pdfs/programy_edu/Zaby_zabawy_k.pdf

Zachęcam również do przejrzenia innych materiałów przygotowanych w ramach „teatru na wynos”. Jestem przekonana, że wiele z nich można wykorzystać do fantastycznej zabawy, przy okazji korzystając z ich wartości edukacyjnej. W dziale „dla dzieci” najbardziej spodobały mi się:

Miłej zabawy,

Renata Ociepka